Vertimai raštu

Mūsų vertimo biuras siūlo kokybiškas dokumentų ir įvairių tekstų vertimo paslaugas raštu.  

Diplomuoti mūsų vertimų biuro vertėjas garantuoja tikslų įvairių tematikų tekstų vertimą – nuo reklaminių brošiūrų iki sudėtingų techninių brėžinių. Be filologinio išsilavinimo, dauguma mūsų vertėjų turi ir antrąjį įvairių mokslo sričių išsilavinimą, – tai padeda užtikrinti įvairių Jūsų projektų vertimo ir redagavimo kokybę.

Literatūrinis vertimai: jeigu Jums reikalingi literatūrinių kūrinių, publicistinių tekstų, mokslinės-populiariosios literatūros vertimai ar techninių instrukcijų vertimai, siūlome kreiptis į mūsų vertimo biurą. Mūsų vertėjas užtikrins autorinio teksto stiliaus ir technikos išsaugojimą, bei aukštą vertimo kokybę.

Oficialių dokumentų vertimai: mūsų vertimo biuras padės Jums kompetentingai išversti įmonės ir asmeninius dokumentus į reikiamą kalbą, išsaugant originalų dokumentų formatą. Taip pat be vertimų paslaugos, mes galime organizuoti papildomas juridines paslaugas – apostilės uždėjimą, dokumentų legalizavimą bei notarinį vertimo patvirtinimą. Mūsų vertimo biuras garantuoja teisingą vertimą ir konfidencialumą.

Jūsų pageidavimu, vykdome dokumentų vertimą su įforminimu „1:1“, t.y. atsižvelgiant į galutinio teksto formatavimą, o taip pat išsaugant lenteles, iliustracijas ir t.t. Mes naudojamės visais pagrindiniais kompiuterio dokumentų formatais.