Verstinės medžiagos formatavimas

Formatavimas – tai baigiamasis teksto vertimo etapas, kurio metu yra apipavidalinamas tekstas. Ne visada užsakovui yra svarbus dokumento formatavimas, tačiau dažniausiai mūsų klientai prašo išverstame dokumente išsaugoti tas pačias originalaus dokumento charakteristikas (tą patį šriftą, foną ir t.t.).

Tai ypač aktualu, verčiant oficialius dokumentus, pavyzdžiui, sutartis ar prezentacijų dokumentus. Atlikus vertimą, visiškas originalaus dokumento formatavimo išsaugojimas rodo kompanijos profesionalumą, atidumą ir pagarbą partneriams, kuriems skirtas šis vertimas.

Formatavimas – tai visi verstinės medžiagos apipavidalinimo darbai – pradedant pačiais paprasčiausiais standartinių sutarčių apipavidalinimais ir baigiant sudėtingais ir didelio kruopštumo reikalaujančiais darbais su lentelėmis, brėžiniais, dizaino elementais.

Formatavimas yra atliekamas atsižvelgiant į užsakovo poreikius – jo prašymu gali būti išsaugojami visi originalaus dokumento parametrai arba gali būti formatuojama atsižvelgiant į individualius pageidavimus (pavyzdžiui, dalinai išsaugojant teksto parametrus arba pilnai išsaugojant dizainą).

Vertimų biuro „Polyglot“ specialistai siūlo visą darbų, susijusių su verčiamų tekstų formatavimu, spektrą.

Mes galime atlikti formatavimą, visiškai išsaugojant originalaus teksto parametrus, ir suvienodinti dizainą.

Mes priimame įvairius užsakymus – piešinius, lenteles, dokumentų kopijas, brėžinius. Taip pat jie gali būti pateikti įvairiausiuose laikmenose – kompaktiniuose diskuose, USB atmintinėse, popieriniame variante arba tiesiog atsiusti elektoriniu paštu. Įvykdytą užsakymą Jums galime pateikti pageidaujamu formatu.

Dokumentų įforminimas visuose pagrindiniuose tekstiniuose ir grafiniuose redaktoriuose:

Adobe Photoshop

Adobe Acrobat

Adobe Illustrator

Adobe InDesign

Adobe Page Maker

AutoCAD

CorelDraw

MS Access

MS PowerPoint

MS Photo Editor

Dagesh

HomeSite

Macromedia FreeHand

Macromedia Dreamweaver

Macromedia Flash

QuarkXPress

Microstation

Išverstų grafinių elementų eilučių (diagramų, užrašų paveikslėliuose, brėžiniuose ir schemose) apdorojimą ir formatavimą taip pat yra atliekai patyrę formatuotojai.

Atlikus išversto dokumento formatavimą, jis yra dar kartą tikrinamas redaktoriaus, t.y. atliekama korektūra, įsitikinant, jog maketo formatavimo metu tekstas išliko teisingas ir nėra spaudos ar mašininių klaidų/praleidimų.

Dėl bet kokių klausimų apie formatavimą, kreipkitės į vadybininką, ir mes mielai suteiksime detalesnę informaciją!