Korektūra

Korektūra yra vienas iš pagrindinių vertimo proceso etapų ir ypač naudingas pasirinkimas bendradarbiaujant su vertimų biuru POLYGLOT. Prieš spausdindami dokumentus ar skelbdami internete įsitikinkite, kad juose nėra jokių rašybos, gramatikos ir sintaksės klaidų. Mūsų biure dirbantys ir laisvai samdomi korektoriai patikrina išverstą tekstą naudodamiesi originalu ir peržiūri tekstą atsižvelgdami į Jūsų įmonės nurodymus.
 

Galite užsakyti korektūrą arba kalbos peržiūrą kaip atskirą paslaugą savo paties parašytiems tekstams arba galime įtraukti šią paslaugą į vertimo procesą. Taisymai, atsižvelgiant į tai, kaip susitarta su klientu, gali būti atliekami tiesiogiai dokumente arba pažymėti naudojant komentavimo įrankį, pavyzdžiui, Microsoft Word funkciją „taisinių žymėjimas“.
 

Jūsų pačių kita kalba parašytiems tekstams siūlome redagavimo paslaugą. Kaip ir atlikdami korektūrą, tikriname tuos pačius dalykus. Tačiau redaguojantis asmuo taip pat atkreipia dėmesį į stilių ir toną ir, jei reikia, struktūrą ir tokius dalykus, kaip antraštės. Ši paslauga ypač tinkama tokiems dokumentams, kaip rinkodaros medžiaga, svetainės ir kiti tekstai, kurie bus skelbiami.
 

Korektūros kaina prilygsta maždaug 50 % vertimo kainai. Tačiau, jeigu susidomėjote tik mūsų redagavimo paslaugomis, mūsų projektų vadovai nustatys kainą atsižvelgdami į Jūsų reikalavimus, tarkime, jeigu tai būtų disertacijos korektūra.