Gido vertėjo paslaugos

Atsižvelgdama į dažnus juridinių asmenų prašymus, mūsų kompanija įdiegė specialią verslo programą, skirtą kompanijoms, vykdančioms aktyvią tarptautinę veiklą ir reguliariai priiminėjančioms užsienio svečius. Gidų vertėjų paslaugas teikia profesionalai, kurie ne tik laisvai kalba užsienio kalbomis, bet ir domisi bei žino įžymiausias Vilniaus vietas.

Populiariausios gidų vertėjų paslaugos:

vertimas žodžiu, sutinkant svečius oro uoste/stotyse, apgyvendinant viešbučiuose

vertėjo žodžiu paslaugos dalykinių susitikimų, derybų, konferencijų, įvairios tematikos forumų metu

gido vertėjo paslaugos ekskursijoms po įžymiausias miesto vietas

gido vertėjo paslaugos banketų, iškilmingų ceremonijų metu

vertėjo paslauga, palydint į oro uostą/stotis

Mūsų gidai puikiai išmano šalies, kurios kalbą verčia, kultūrą. Kiekvienas mūsų biuro vertėjas išmano pagrindines verslo etikos, dalykinių derybų vedimo taisykles, žino, kaip elgtis su organizacijų vadovais. Reprezentatyvi išvaizda, profesionalumas, operatyvumas, sugebėjimas rasti išeitį bet kokioje netikėtoje situacijoje – tai, kuo pasižymi mūsų specialistai. Kreipdamiesi į mus, galėsite būti ramūs, jog derybos (susitikimas, konferencija, palydos) nebus sugadintos dėl mūsų pakviesto vertėjo kaltės. Mes parenkame specialistus, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus: renginio specifiką, pageidaujamą vertėjo asmenybę, renginio sudėtingumą ir jo pravedimo laiką.

Jūsų paslaugoms – gidai vertėjai, kurie specializuojasi šiose kalbose:

Anglų
Vokiečių

Rusų
Prancūzų
Ispanų

Portugalų

Lenkų

Lietuvių

Estų
Italų

Suomių

Švedų

Norvegų
Kinų
Arabų

Pagal individualų prašymą galime suteikti gidų vertėjų, besispecializuojančių retose kalbose, paslaugas.

Į mus galite kreiptis kontaktų puslapyje nurodytu adresu, telefonais, elektroniniu paštu ir t.t.. Atsižvelgdami į visus reikalavimus ir pageidavimus, mes Jums parinksime optimalų gido vertėjo kandidatą.